Teke Tek Programına Merak Akşener Damgası

İktidar partisine yakın olan Havuz medyası tarafından resmen ambargo yiyen Sayın Merak Akşener, katıldığı Teke Tek tv programında AKP'lilerin uydurma iddialarına tek tek cevap verdi.

0
257

Habertürk tv’de yayınlanan ve Fatih Altaylı’nın sunduğu Teke Tek programının bu hafta ki konuğu, Siyasetin tecrübeli ismi olan Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Merak Akşener’di. Seçim yarışında büyük ilgi gören Akşener, Ak partililer tarafından sürekli ortaya saçmalanan iddiaları tek tek yanıtladı. Eğer Cumhurbaşkanı olursa neler yapacağını açıkça ifade eden Sayın Merak Akşener, izleyicilerden gelen büyük ilgiden dolayı oldukça mutlu olduğu gözlendi.

Televizyon ve havuz medyasından kendisinden korkulduğu için sürekli olarak haberleri engellenen yada mitingleri hakkında yayınlar yapmayan medyanın aklını başından aldı. Kendisinin oldukça güçlü bir aday olduğu yaptığı mitinglerde gözlemlenen Meral Akşener, iktidar partisi olan AKP tarafından büyük korku yarattığıdır. İkinci turda kendisine şans verilirse Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı geçebileceği vurgusunu yaptı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz